Pevonia Türkiye
Vücut, yüz; sağlık bakım ürünleri
Neden Pevonia

PEVONIA BOTANICA…İleri Teknoloji…Özgün Ürünler…

Pevonia Botanica kişisel ve profesyonel ürünleriyle, yüz ve vücut için doğal bakım sağlayan komple bir bakım serisi sunmaktadır.

Pevonia Botanica sizlere yıllar süren bilimsel, teknik çalışmalar ve deneyimlerle geliştirilmiş, adım adım profesyonel uygulamaları içeren çok geniş kapsamlı, komple bir cilt ve vücut bakımı sunmaktadır. Pevonia Botanica ile en temel uygulamadan, en ileri uygulamaya kadar her bakım eşsiz bakımların hepsini kapsar ve bünyesinde en son, en gelişmiş içerikleri, bakımları barındırır.

Pevonia Botanica, yirmi yılı aşkın bir süredir sonuca odaklı bakımları ve ev programları içinde doğanın en saf, yüksek etkinliğe sahip içeriklerin formülasyonları ile birleşmiştir. Görülür sonuçları ve tepeden tırnağa genç, sağlıklı görünen cilt sağlama yeteneği sayesinde dünya çapındaki önde gelen spa’lar tarafından birinci spa markası seçilen Pevonia Botanica, sizlere eşsiz bir spa deneyimi yaşatır ve doğanın yenileyici güçleri ile spa deneyiminin o lüks ve rahatlatıcı etkisini evinize taşır.

Pevonia Botanica’da, okyanusların, toprağın,doğanın en iyi kaynakları çarpıcı, görünür sonuçlar bırakmak ve emsalsiz bir spa deneyimi yaşatmak için yüksek teknolojili üretim sistemleri ile sinerji oluştururlar.

Doğanın sağlıklı ciltlere cevabı olan Pevonia Botanica, gelişmiş yüksek performanslı bakımlardan, onarıcı lift-off maskelere, gözle görülür fayda sağlayan temel bakımlara kadar özel bakımların geniş seleksiyonunu sunar.

Profesyonel bakımlarda bulunan aktif içeriklerle işbirliği yapan ev formülasyonları ile Pevonia Botanica, “sağlıklı spa ışıltısını” uzun süreli kılar. Pevonia Botanica’nın ev bakım koleksiyonu ayrı ayrı cilt durumları düşünülerek, profesyonel bakımlarla yapılan tedaviyi desteklemek amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.

Pevonia Botanica tamamen doğaya dönüşümlü, tamamıyla biyolojik olarak parçalanabilen ambalajlar sunarak ve hayvanlar üzerindeki her türlü testten kaçınarak doğanın değerli kaynaklarını saygıyla korur.

Neden Pevonia (Tümü)
info@pevoniaturkiye.com, İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2011
Web Tasarım